Večer chval

Další večer chval se koná 3. 11. 2018 v Lišovském kostele sv. Václava.

vecer_chval_listopad

Co je večer chval?

Pro nás osobně je večer chval možnost se sejít ve společenství s dalšími lidmi, zastavit se a zažít Boží přítomnost mezi námi. Večer chval je vlastně způsob modlitby. Trochu netradiční, ale v poslední době hodně se rozšiřující. Celý večer je doprovázen moderními písničkami za doprovodu kapely. To, co se odehrává mezi jednotlivými písničkami, záleží na tom, jak chvály připravíme. Většinou se snažíme vymyslet nějaké téma a dát každému prostor, aby se nad ním mohl zamyslet a třeba si o něm popovídat s Bohem.

Po několika absolvovaných modlitbách chval v Českých Budějovicích a na Diecézním centru mládeže ve Ktiši jsme se rozhodli, že chceme nabídnout tuto možnost setkávání s Bohem i u nás v Lišově. Zhruba 5x do roka chceme organizovat tuto modlitbu v našem kostele a moc rádi bychom se tam s vámi potkali. Proto určitě neváhejte a přijďte se podívat.